chery-tiggo-debriyaj-seti
Kategori:
Chery
Etiket:
chery baskı balata, chery tiggo basli balata, chery tiggo debriyaj seti, chery tiggo yedek parça, chery yedek parça

Chery Tiggo Debriyaj Seti (Baskı ve Balata)

 • STOK KODU: PHER1193

Kredi Kartı - Havale
Taksit & Tek Çekim

330 TL
KDV DAHİL

 • SEPETE AT
 • Chery Tiggo Debriyaj Seti (Baskı ve Balata)

  Chery Tiggo debriyaj seti içerisinden baskı balata ve bilya olarak üç ayrı parça çıkmaktadır. Chery Tiggo yani birçok kişinin jeep olarak adlandırdığı araçlara uyum sağlamaktadır. Chery Tiggo 1.6 motor hacmine sahip araçlara uyum sağlamaktadır.

  Parça Hanesi sayfamızda PHER1193 stok koduyla yer alan yedek parçadır. Tiggo debriyaj seti olarak birçok usta bu ürüne "baskı balata" ismini vermektedir. Baskı balata ve debriyaj seti aynı anlam taşımaktadır.

  İnternet üzerinden alışveriş yapmaya alışkın olmayan müşterilerimiz için 0212 234 31 34 - 35 ve 0544 815 24 34 - 36 telefon numaralarımızdan Chery Tiggo debriyaj seti alımlarınız için ayrıntılı bilgi alabilir, siparişlerinizi bu numaralarımızdan da gerçekleştirebilirsiniz.

  Parçahanesi Telefon

  Telefon Siparişi

  0212 234 31 34 - 35

  0544 815 24 34 - 36

  Oto Yedek Parça
  Kargo Bilgisi: Anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo & MNG Kargo aracılığıyla kargo şirketleriyle mesefeye bağlı olarak ürününüz en geç 2 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Kargo ücretiyle ilgili ayrıntılı bilgiyi sipariş aşamasında görebilir, telefonla sipariş eden müşterilerimize kargo ücreti bildirilmektedir. Anlaşma koşullarına bağlı olarak kargo ücreti en uygun fiyatlarla tarafınıza iletilmektedir.

  Ödeme Şekli: Ödeme şekli olarak sistemimizden 3 ayrı şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. “Kredi Kartı”, “Havale” ve “Kargoda Ödeme” (Kaporta Parçaları Hariç), yapabilir, 9 taksite varan taksit koşullarından da faydalanabilisiniz.

  İade ve Değişim: Satın almış olduğunuz ürünü kullanmadığınız ve aracınıza takmadığınız sürece 7 iş günü içerisinde iade edebilir, iade ücretinizi ürün tarafımıza ulaştıktan hemen sonrasında alabilirsiniz. Ürünün aracınıza uymaması ve yanlış gelmesi durumunda herhangi bir ücret ödemeden yeni ürünü adresinize göndermekteyiz. Bu tür durumlarda haklarınız Parça Hanesi tarafından korunmaktadır.

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmadı.

  “Chery Tiggo Debriyaj Seti (Baskı ve Balata)”